СЮРМЕ 80 MM AMIG 500-80
Code: 122056
In stock
Shipping:
| Brand | AMIG |
| MODEL | 500-80 |
| DOOR FITTING TYPE | РЕЗЕ |
| DIAMETER MM | 8.00 мм |
| WIDTH | 14.00 мм |
| HEIGHT | 30.00 мм |
| LENGTH | 80.00 мм |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| COVERING | АЛУМИНИЙ |
| COLOUR | БЯЛО |
| PRODUCT WEIGHT | 0.080 kg |
| EAN | 8413023007604 |
No documents were found for this product

English 












