АВТОМАТ ЗА ВРАТА FOCUS KD6810
Code: 121814
In stock
Shipping:
| Brand | FOCUS |
| MODEL | KD6810 |
| DOOR FITTING TYPE | АВТОМАТ ЗА ВРАТА |
| MAX WEIGHT OF THE DOOR | 60.00 kg |
| MAX WIDTH OF THE DOOR | 950.00 мм |
| DOOR CLOSER ARM | REGULAR ARM |
| BACKCHECK FEATURE | No |
| ADJUSTABLE CLOSING FORCE | No |
| CLOSING FORCE | EN 3 |
| ADJUSTABLE LATCHING SPEED | Yes |
| SUITABLE FOR FIRE DOORS | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 1.300 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
No documents were found for this product

English 












