ГРАНИТНА КУХНЕНСКА МИВКА ЗА ВГРАЖДАНЕ 46X46 CM. FAT 222 ФАТГРАНИТ
Code: 489757
Short Description
- TYPE : ЕДНОКОРИТНА
- MATERIAL : ФАТГРАНИТ
- LENGTH : 460.00 мм
- WIDTH : 460.00 мм
- DEPTH-MM : 210.00 мм
| Brand | FAT |
| MODEL | 222 ФАТГРАНИТ |
| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | ФАТГРАНИТ |
| LENGTH | 460.00 мм |
| WIDTH | 460.00 мм |
| DEPTH-MM | 210.00 мм |
| DRAINER | No |
| OVERFLOW | Yes |
| TAPHOLE | No |
| WARRANTY | 120 MONTHS |
| EAN | 3800961053322 |

English 





















