ЛИРА ЗА БАНЯ ЕЛЕКТРИЧЕСКА THS THERMOSTYLE SOFIA
Code: 118071


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- BATH RADIATOR MATERIAL : ALUMINIUM
- BATH RADIATOR COLOUR : БЯЛ
- BATH RADIATOR POWER SUPLY : ELECTRICAL
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 400.00 W
- HEIGHT : 80.00 см
- WIDTH : 40.40 см
Shipping:
See credit plans
from6.19 €
/
12.11лв.
Interest, fees and APR

10х16.38€
/
10х32.04лв.
Price: 252.00 €163.80 € / 320.36 лв.
Save: 35 %
| Brand | THS THERMOSTYLE |
| MODEL | SOFIA |
| BATH RADIATOR MATERIAL | ALUMINIUM |
| BATH RADIATOR COLOUR | БЯЛ |
| BATH RADIATOR POWER SUPLY | ELECTRICAL |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 400.00 W |
| HEIGHT | 80.00 см |
| WIDTH | 40.40 см |
| EAN | 3800154029202 |
No documents were found for this product

English 










