ЛИРА ЗА БАНЯ ЕЛЕКТРИЧЕСКА CRYSTAL E-AGATE
Code: 225533
Short Description
- BATH RADIATOR MATERIAL : STEEL
- BATH RADIATOR COLOUR : БЯЛ
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 500.00 W
- HEIGHT : 120.00 см
- WIDTH : 50.00 см
Shipping:
Per customer request
| Brand | CRYSTAL |
| MODEL | E-AGATE |
| BATH RADIATOR MATERIAL | STEEL |
| BATH RADIATOR COLOUR | БЯЛ |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 500.00 W |
| HEIGHT | 120.00 см |
| WIDTH | 50.00 см |
| WEIGHT | 13.600 kg |
| EAN | 3851406341078 |
No documents were found for this product

English 












