АПЛИК КВАДРАТ 20Х29 ЕКРЮ/КАФЯВ LIGHTSTYLE ДИМ
Code: 439870
In stock
Short Description
- MODEL : ДИМ
- MAXPOWER-W : 60.0 W
- SOCKET : E27
- COLOUR : ЕКРЮ
Shipping:
| Brand | LIGHTSTYLE |
| MODEL | ДИМ |
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | стъкло |
| LENGTH | 20.00 см |
| WIDTH | 10.00 см |
| HEIGHT | 29.00 см |
| COLOUR | ЕКРЮ |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | А++,А+,А,В,С,D,E |
| EAN | 3800137117780 |
No documents were found for this product

English 











