АКУМУЛАТОРНА НОЖИЦА ЗА ТРЕВА RAIDER PRO RDP-SGSS20 Solo 20 V, WORKING WIDTH WITH SHRUB BLADE 100 мм, WORKING WIDTH WITH GRASS BLADE 200 мм
Code: 139854
RAIDER PRO ак. ножица RDP-SGSS20 Solo
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
  • BATTERY TYPE : Li-lon
  • VOLTAGE : 20 V
  • WORKING WIDTH WITH SHRUB BLADE : 100 мм
  • WORKING WIDTH WITH GRASS BLADE : 200 мм
Price:  35.79 / 70.00 лв.
Любим помощник за развихряне на творческото въображение на градинарите
Три функции за прецизни резултати
Ръкохватка с удобно разположени за управление бутони
BrandRAIDER PRO
MODEL
RDP-SGSS20 Solo
BATTERY TYPE
Li-lon
VOLTAGE
20 V
BATTERY INCLUDED
No
COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES
RAIDER R20
WORKING WIDTH WITH SHRUB BLADE
100 мм
WORKING WIDTH WITH GRASS BLADE
200 мм
TOOTH SPACING
8 мм