ПАНТИ 2 БР. X-IT 1840
Код: 460136
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ПАНТА
- ШИРИНА : 11.00 мм
- ВИСОЧИНА : 38.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 27.00 мм
Доставка:
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | 1840 |
| ТИП | ПАНТА |
| ШИРИНА | 11.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 38.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 27.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ЦИНК |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.024 kg |
| EAN | 3800157701945 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















