ДВУЛИЦЕВ МАТРАК ISLEEP NATURA RELAX 90X200 СМ.
Код: 149244


Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДВУЛИЦЕВ
- МАТЕРИАЛ : ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА
- ДЪЛЖИНА : 200.00 см
- ШИРИНА : 90.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 18.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от5.10 €
/
9.97лв.
| Марка | ISLEEP |
| МОДЕЛ | NATURA RELAX 90X200 СМ. |
| ТИП | ДВУЛИЦЕВ |
| МАТЕРИАЛ | ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 см |
| ШИРИНА | 90.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 18.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 192 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ТЕКСТИЛ, ТРЕТИРАН С ЛАЙКА |
| EAN | 3800917095604 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 










